Videoklip obsahující 4000 portrétů

Australská skupina The Paper Kites přeměnila videoklip ke svému singlu „Young“ v experiment v umění, fotografování a v lidských obličejích. Na videu se objevuje více než 350 lidí a více než 400 fotografií.

Pro vytvoření hladkého přechodu fotograf Oli Sansom se musel každé osobě věnovat několik minut. Každý osoba musela perfektně pózovat, aby to pak zapadalo do celého cyklu a mohlo vzniknout toto úchvatné dílo.

Dávali instrukce typu „bradu trošku nahoru,“ „otoč hlavou doprava o milimetr“ a podobné, takže to skutečně bylo náročné. Vždyť jenom 12 hodin čistého času strávil samotným focením, kdo ví, kolik času strávil návrhy.

Ve videoklipu převažují mladí lidé, ale objevuje se zde i pár „babiček.“ Objevují se tu ale všechny možné i nemožné účesy a všelijaké kombinace oblečení. Konečný výsledek za tu námahu rozhodně stál.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru