Video: Výroba Mac Pro

Na první pohled vypadá nový Mac Pro od Applu velmi dobře. Ještě lépe ale vypadá z minimální vzdálenosti. Mac Pro je totiž vytvořen z čistého hliníku a působí velmi luxusně. O tom se konec konců můžete přesvědčit i v tomto videu.

Zajímavé je rovněž to, že tento počítač je vyráběn v USA a ne v Číně, kde je vytvářena většina Apple výrobků. Mac Pro byl poprvé oznámen v červnu tohoto roku. Nicméně až tento týden byli oznámeny podrobnosti.

Svým designem se vymyká dnešním „obyčejným“ počítačům. Není totiž ve tvaru kvádru, ale je ve tvaru válce. Vysoký bude 25,1 centimetru a průměr bude 16.8 centimetru. Oproti normálním desktopům tedy nebude zabírat moc místa.

Stejně jako u předchozích Maců, i tady tento bude zaměřen na vyšší třídu – bude totiž stát 75 tisíc korun v levnější verzi a v té dražší se cena vyšplhala na 99 900. Nicméně dá se očekávat, že ve výsledku bude k dispozici mnohem více variant.

Apple si totiž nyní zakládá na tom, aby součástky šli volně vyměnovat a byl zde velký výběr. Například v základu bude pamět RAM 12GB, ale to půjde změnit až na 64GB RAM. Podobně to je i u dalších součástek.

Dostupný by měl být již v prosinci. Pokud vás zajímá více, tak navštivte oficiální stránky.

zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru