Dnes vyšlo 1 článků

VIDEO: Vyjadřují fotografie na sociálních sítích opravdu to, co lidé v danou chvíli dělají?

Máte kamaráda či blízkého, který na svůj profil stále přidává fotografie z různých akcí, výletů a dovolených? Říkáte si, jak je možné, že pořád cestuje a užívá si života naplno? Opak může být ovšem pravdou. Fotografie na sociálních sítích nemusí vždy zobrazovat to, co uživatel v danou chvíli opravdu dělá. Přece jenom v dnešní době existuje Photoshop, filtry a další vymoženosti, které udělají fotografii přesně takovou, jakou doopravdy chcete. 

Někteří považují sociální sítě za největší zlo dnešní doby, pro druhé je to zase nezbytná součást každodenního života. Sociální sítě nás dokonale informují o věcech, které se v daný den odehrály, ale už neinformují o tom, za jakých okolností se tyto věci udály. A to vše prostřednictvím fotografií či statusů.

Zamyslete se na chvíli, dokážete si představit pár dnů bez Facebooku, Instagramu či Twitteru? A jaké jsou vaše sdílené fotografie či příspěvky? Vyjadřují opravdu věci, které se skutečně odehrály nebo jste si je upravili tak, aby vypadaly podle vašich představ?

truth-behind-online-photos-funny-video-ho-anh-duc-vietnam-4

truth-behind-online-photos-funny-video-ho-anh-duc-vietnam-2 truth-behind-online-photos-funny-video-ho-anh-duc-vietnam-3 truth-behind-online-photos-funny-video-ho-anh-duc-vietnam-7Zdroj: Boredpanda

Komentáře

Nahoru