VIDEO: Vstupte do živých obrazů Salvadora Daliho díky virtuální realitě

V Daliho Muzeu v St. Petersburgu návštěvníci mohou vstoupit do obrazů Salvadora Daliho a prožít jeho geniální svět na vlastní kůži. Muzeum totiž použilo virtuální realitu k tomu, aby jeho obrazy oživilo. Podívejte se na video a zažijte něco opravdu neuvěřitelného. :-)

Praví géniové vždy našli způsob, jak vytvořit umění, které bude populární i v budoucnu. A jedním z nich je právě Salvador Dali, který jednou řekl: Surrealismus je destruktivní, ale ničí pouze to, co považuje za pouta omezující vaší vizi“. Možná, že podobnou větu by umělec řekl i o virtuální realitě, kterou Daliho Muzeum v americkém městě St. Petersburg používá k tomu, aby oživilo jeho obrazy.

Zdroj/foto: digitaltrends

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru