VIDEO: Ve vánoční reklamě na Kaufland opilý Santa Claus upekl soba

Potravinový řetězec Kaufland odvysílal v neděli 11. prosince 2016 reklamní spot režírovaný známým českým hercem a bavičem Petrem Čtvrtníčkem a agenturou Feel Concepts. Hlavními aktéry je trojice výstředních Němců, kteří jsou jako vystřižení z kultovního pořadu Česká soda.

Trojčlenná skupina kníratých Němců najde v prodejně opilého Santu Clause, který leží u rožně s posledními ostatky pečeného soba. Účastníci najdou například třeboňské panny, hráče na basu piv a jinou verzi zlatého prasátka. Dokonce je v reklamě naráženo na populární prasátko od Kofoly.

Reklamní spot vystupující pod názvem Weihnachten Tour byl odvysílán v televizi pouze jednou, a to v neděli 11. prosince 2016. Cílem bylo pobavit diváky tím, že si vystřelí sami ze sebe.

Zdroj: iDNES.cz

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru