Dnes vyšlo 15 článků

VIDEO: V Singapuru vznikl prodejní automat na luxusní auta

V Singapuru se jeden prodejce automobilů s názvem Autobahn Motors rozhodl umístit svůj inventář do budovy s prosklenými stěnami, který funguje na podobném principu jako prodejní automat.

Společnost Autobahn Motors měla problém najít v Singapuru vhodnou budovu, která by nabídla dostatek prostoru pro více automobilů. Nicméně pronájem takové budovy by byl příliš vysoký, pro společnost nepřijatelný.

abm

Zdroj: YouTube

Prodejce automobilů však dostal úžasný nápad, přičemž navrhl skleněnou věž s vestavěnými výtahy pro automobily. Budova připomínající svým fungováním prodejní automat na luxusní vozidla dokáže pojmout mnohem více vozidel, než by se vešlo do klasického showroomu. Potenciální klient vstoupí do budovy v přízemí a projde si seznam vozidel na tabletu. Po stisknutí tlačítka u konkrétního automobilu se automobil dostane do přízemí, aby si ho mohl zákazník vyzkoušet a prohlédnout.

Generální ředitel společnosti Autobahn Motors Gary Hong uvedl, že díky tomuto automatu se společnost odlišuje od konkurence a zároveň efektivně využívá prostor.

Obdobně pracují v jiných zemích parkoviště. Stojí za zmínku, že Autobahn Motors v Singapuru není jediným prodejcem s tímto konceptem výstavy. Podobnou věž má americká společnost v San Antonio v Texasu, do které se vejde až 30 automobilů na 8 patrech. Ale věž v Singapuru je svého druhu největší na světě.

Zdroj: Auto Evolution

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru