VIDEO: Úžasná kopie iPhone 7 Plus Jet Black jen za 1 780 korun

V asijských zemích se společnosti snaží napodobovat různé chytré telefony, přičemž hlavním terčem se stávají produkty cupertinské společnosti Apple. Většina kopií je okem rozeznatelná od originálního zařízení. Nicméně nyní zahraniční YouTube kanál EverythingApplePro zveřejnil video představující Googlephone i7 Plus 5.5inch v barevném provedení Jet Black. Jedná se o věrnou kopii iPhone 7 Plus.  

V níže přiloženém videu se můžete podívat na designově totožná zařízení, přičemž jedním z nich je skutečný iPhone 7 Plus a druhý je kopie. Výrobce kopie si dal záležet i na těch nejmenších detailech. Až po rozebrání zjistíte, že se nejedná o iPhone, ale o napodobeninu.

Co se týká operačního systému Googlephone i7 Plus neběží na iOS, ale na Androidu podobajícím se vzhledově iOSu. Jestliže o napodobeninu máte zájem, zaplatíte za ni na portálu DHGate.com pouze 70 dolarů, což je v přepočtu 1 780 korun.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru