VIDEO: Ty nejlepší parodie videoklipů!

VIDEO: Ty nejlepší parodie videoklipů!

V dnešní době je na internetu hned několik YouTuberů, kteří se snaží svými parodiemi zesměšnit některé moderní umělce, jejich písničky i videoklipy. Největší koncentrace parodií je v USA a i díky tomu mají z pravidla tyto imitace největší oblibu. Jedním z nich je mladík Bart Baker, který si dokonce svými parodiemi i vydělává.

Mezi zpěvačky a zpěváky, které napodobuje nejraději jistě patří Miley Cyrus, Shakira, Britney Spears či Katy Perry. Baker velmi rád a téměř pokaždé k videoklipu také vymyslí svůj text a tím dále zesměšňuje umělcovo chování na veřejnosti i v soukromí. Jeho nejlepší díla mají i více než 40 miliónu zhlédnutí.

Pojďme se na některé z nich nyní podívat. Vždy první video z dvojce je originál a nutno podotknout, že to zmiňujeme právě proto, že jeho parodie působí opravdu věrohodně a člověk si někdy říká, jestli se to náhodou oboje netočilo ve stejném studiu. Většina parodií má i své české titulky pokud kliknete dolů na videu na kolonku “titulky” a zvolíte češtinu lépe pochopíte, že Bart Baker opravdu celebrity ve svých parodiích nešetří.

Nicky Minaj – Anaconda

  

Katy Perry ft. Juicy J – Dark Horse

  

Miley Cyrus – Wrecking Ball

  

Shakira ft. Rihanna – Can’t Remember To Forget You

  

Pharrell Williams – Happy

  

Miley Cyrus – We Can’t Stop

  

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru