Dnes vyšlo 15 článků

VIDEO: Trailer na kozí simulátor

Existuje obrovské množství simulátorů pro počítače. Auta, vlaky, letadla, lodě či dokonce traktory. A nyní je ve vývoji dokonce i simulátor koz. A pěkně šílený. A vyjde už za 2 dny.

Že vám trailer něco připomíná? To je správně. Jedná se totiž o promyšlenou parodii na 1. trailer ke hře Dead Island, což je horrorová zombie akce. I díky tomu toto video získalo více než 3 milióny zhlédnutí za pár dní.

Trailer ke hře Dead Island, ze kterého tato parodie vychází:

Původně to měla být jenom taková sranda, otestování enginu a svých programátorských schopností. Nicméně z této srandičky od CoffeeStainStudios se vyklubala regulérní hra. A jaké že video slavilo takový úspěch?

Zaujala vás tato hra? Pokud ano, tak si ji můžete přeobjednat z oficiálních stránek hry. Nebo můžete počkat 2 dny, a koupit si ji rovnou na Steamu. A cena? Hra bude stát 10 dolarů (eur), takže její cena se bude u nás pohybovat okolo 250 Kč.

Stojí za ty peníze? Sami vývojáři říkají, že ne. Ale podle nás je to taková bláznivá hra, že za ty peníze i stojí. Ale rozhodnutí je pouze na vás.

zdroj: steampowered.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru