Dnes vyšlo 15 článků

VIDEO: Ti nejlepší mužští tanečníci… na podpatcích!

Yanis Marshall je známý francouzský choreograf a tanečník, který se snaží bořit zavedené zvyky. Hlavně pomocí podpatků. Protože je obouvá i mužům. A ti to s nimi umí lépe než kdejaká žena. Ostatně sami se o tom můžete přesvědčit na vlastní oči v přiloženém videu.

Proč zrovna podpatky? Na to Yanis odpovídá jednoduše: „A proč ne?“ Díky tomu jeho choreografie jsou skutečně unikátní. Asi nikdy pořádně  nepochopíme, jak se tito muži naučili chodit na podpatcích. A hlavně – jak v nich zvládli všechno takhle perfektně odtancovat. Jejich um by jim totiž mohla závidět leckterá žena.

V tomto klipu celé trio mužů tančí v podpatcích na hudbu z písničky od Beyonce. Jinak právě Zanis Marshall je proslulý tím, že ve svých mistrovských choreografiích využívá právě známých popových písniček. Všechny jeho další choreografie a vystoupení s můžete prohlédnout například na jeho YouTube profilu.

Tento článek sponzoruje internetový obchod Designshoes.cz, který by vám rád představil své letní kozačky a kolekci botek na podpatcích z kolekce Trendy too (přední italská značka proslulá zejména dokonale pohodlnou obuví). Naším favoritem jsou zejména italské růžové děrované boty na podpatku, které jsou zpracováný z broušené kůže. Vaše nožka se v těchto kozačkách bude cítit pohodlně tak i po náročném, několikahodinovém tancování. Navíc vám jemé děrování zajistí v parných letních dnech odvětrávání. Nebude se vám tak v nich zbytečně potit noha. Kdyby vás nezaujala růžová varianta těchto stylových kozaček, tak ještě jsou k dostání v hnědé barvě. A nebo byste raději chtěli hnědé hadí boty na podpatku H3 shoes? Volba je už na vás. Hlavně nezapomeňte, že máte zdarma poštovné u každé objednávky nad 900 Kč. 

Se všemi těmito kozačkami si jak vy, tak i váš partner může zvesela společně zatancovat a také si říci své: “A proč ne?” :-). 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru