Dnes vyšlo 15 článků

VIDEO: Scénka z Pána prstenů v podání SA Wardegy

Kdo je to Sylvester Wardega, který stojí za YouTube kanálem vám snad nemusíme říkat. Vždyť před pár měsíci se jeho videu se psopavoukem stalo jedním z nejoblíbenějších videí tohoto roku. A nyní si pro nás připravil další zábavné video na motivy Pána prstenů.

Ano, na motivy Pána prstenů. V… zemědělské edici. Co to znamená? Stačí se podívat na toto video, kde hlavní roli hraje kombajn a traktor s vlečkou. A kdo ví, jestli řidičům zablokovaného auta vůbec došlo, o co se jedná.

A mnoho fanoušků kanálu SA Wardega je zklamaných. Očekávali totiž nějakou pecku a ne „obyčejnou“ scénkou. Na to ale reagoval sám Sylvester Wardega v komentářích (volný překlad):

Přátelé 🙂 Četl jsem vaše komentáře, jak byl psopavouk super a jak jsem teď udělal něco slabého. Nemůžu vždycky vytvářet scénky, které vyhrajou YouTube Rewind. Dělám to, co se mi líbí. Libí se mi Pán prstenů a mega mě baví natáčení družiny 🙂 Za rok taky svolám družinu.

Nebudu na YouTube dělat, co mi kdo přikazuje, ale budu dělat to, co mě baví. I bavič by měl mít ze scénky potěšení. Nechte mě odpočinout. Je zima…vážně musím létat po celém městě a strašit lidi? Možná, počkejme na prázdniny…

Tím naráží i na scénku z minulého prosince, která taktéž byla ze světa Pána prstenů. A opět se jednalo o známou scénu s Gandalfem. Co myslíte, která z nich je lepší?

Komentáře

Nahoru