VIDEO: S tímhle nástavcem na tablet si už nebudete muset unavovat ruku

Po internetu se šíří video, které ukazuje speciální nástavec na tablet. Prý by si ho měl zakoupit každý muž, který provozuje erotické hovory po Skypu nebo který je prostě až moc osamělý a už ho nebaví unavovat si ruku.

Ve videu je zobrazený ideální pár, který je ovšem nucen být nějaký čas od sebe. Provozují videochat a slečna svému příteli děkuje za dárek. Když ho rozbalí a vytáhne fialovou podprsenku, přítel ji vybídne, ať si ji rovnou zkusí.

A v tu chvíli to uvidíte. Na tabletu, který celou dobu drží v ruce, je nástavec, který mu pomůže pohled na nahou přítelkyni zvládnout.

Nástavec seženete zhruba za 750 Kč. To vám ale nestačí. Jak jste si jistě všimli ve videu, ještě do něj musíte něco dát. Proto vás celá záležitost bude stát celkem něco přes 2000 Kč. Nicméně na některých webech spekulují, že se to vyplatí, protože přítelkyně by přece jen byla mnohem dražší.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru