VIDEO: Reakce starších lidí na Padesát odstínů šedi

Pokud je nějaká věc, kterou se baví celý internet, jsou to reakce starších lidí na různé divoké věci, které jsou v dnešní době normální. Ono se docela není čemu divit, že lidé, kteří vyrůstali v době velké hospodářské krize, kdy ještě ženy neměly právo volit, jsou šokováni tím, že Nicki Minaj tak často vrtí zadkem.

Nicméně i když videa, na kterých jsou zachyceni udivení či šokovaní senioři nejsou ničím novým, stále přichází nové a nové způsoby, jak na tom vydělat nebo se stát populárním. Když zadáte do YouTube Fine Brothers, objevíte i video, ve kterém tato dvojice pozvala pár svých starších přátel, aby jim ukázala trailer k filmu Padesát odstínů šedi. Pak jim taky dali přečíst kousek knížky. A natáčeli, jak se u toho tváří.

elders-react-50-shades-of-grey

Výraz mluví za vše

Koukněte sami. Pokud trochu rozumíte anglicky, pobavíte se možná dvojnásobně. Ovšem ani pokud angličtinu neovládáte, nepřijdete o zábavu. Ty výrazy, když koukají na trailer, vyznívají dost jasně. Stejně tak ten tón, kterým čtou pasáže z knihy. Až uslyšíte, jak jejich ústa čtou řádky, na kterých je detailně popsán orální sex, zřejmě to zničí všechny vzpomínky na to, jak vám babička četla pohádky na dobrou noc.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru