VIDEO: Psopavouk strašil lidi na polských ulicích

Představte si, že jdete sami v noci po ulici. A najednou na vás vyběhne OBROVSKÝ PAVOUK. Jak byste se zachovali? Pravděpodobně stejně jako lidé, ze kterých si udělal srandu Sylwester Wardega ve svém nejnovějším videu.

Sylwester Wardega, který stojí za YouTube kanálem SA Wardega, pravidelně pomocí kostýmů dělá všelijaké vtípky či humorné videa. Nyní ale do kostýmu neoblékl sebe či své kamarády, ale svého psa.

A nebyl to obyčejný kostým – jedná se o pavouka. A aby toho nebylo málo, tak Wardega vždy danou „scénu“ vyplnil i dalšími rekvizitami – nafingovaným tělem, pavučinou či částmi lidského těla.

Popularita

Video bylo na YouTube nahráno teprve před pár dny, ale již má kolem 20 miliónů zhlédnutí a toto číslo neustále roste. Jedná se tak zatím o druhé nejúspěšnější Sylwesterovo video.

Jeho zatím nejúspěšnější video se svezlo na popularitě písně Gentleman od korejského zpěváka PSY. Na tuto písničku Wardega vytvořil vtipný videoklip, kde on i jeho kamarádi jsou oblečení v kostýmech:

 

Zdroj: sawardega.pl, Facebook (SA Wardega), Facebook (Chica the DogSpider), Youtube

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru