VIDEO: Proč se lidé smějí dívce, která hledá svou autobusovou lásku? Sledujte!

Čas od času se takový příběh objeví. Většinou se podobné story zjevují na různých stránkách přiznání. Jedete si takhle MHD nebo jdete běžně po městě a najednou spatříte někoho, kdo se vám zdá přesně jako budoucí láska vašeho života. A tak se ho rozhodnete najít. A jste ochotni kvůli tomu využít všech možných prostředků.

Přesně tak nějak to je s Oldřiškou. Ta nahrála své první video na YouTube asi před 3 měsíci. I dřív se u každého z jejích videí objevilo pár ironických komentářů, ale popularitu jí přineslo až její dílo Hledám kluka z autobusu. Za tři měsíce má přes 33 tisíc zhlédnutí. A protože se Oldřiška u svých dřívějších videí nikdy nedostala ani k pěti tisícům, tohle už je opravdu výkon.

oldriska

„Já jsem se na něj v autobuse dívala téměř furt, protože jsem se do něj zamilovala.“

Oldřiška v něm detailně popisuje, jak to celé bylo. Vypráví, jak vypadal autobus, ve kterém jel ten kluk, jakým jel směrem, jak vypadal, jakou nesl tašku. Popis je dost podrobný na to, aby ho někdo poznal. Pokud by se vám to náhodou povedlo, máte se jí ozvat na číslo 601236998.

Nenechte se zastrašit sekanou mluvou, Oldřiška pravděpodobně celý svůj projev odněkud čte. A rozhodně se nesnižujte k takovým komentářům, jakých je pod videem plno. Vždyť i holky s takovým vzezřením, jako má Oldřiška, mají právo na to poznat svou lásku.

oldriska-komentare

Mějte trochu srdce a podpořte Oldřišku!

A i kdyby ji náhodou nenašla, aspoň má dobrý předpoklad stát se slavnou YouTuberkou. Nejde o vzhled, potřebujete hlavně umět bavit lidi. A o tom u Oldřišky není pochyb.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru