Dnes vyšlo 15 článků

VIDEO: Policisté zastavili řidiče, protože si mysleli, že je opilý. Ale mohli za to Pokémoni

pokemon-go-1569794_1280

Pokémon GO za volant nepatří. Zdroj: Pixabay

Řidič, který měl v patách policejní vrtulník, se choval chaoticky. Ačkoliv si první policisté mysleli, že je řidič opilý, ve skutečnosti se snažil chytat Pokémony. Letecké záběry byly zachycené v pondělí v časných ranních hodinách.  

Policisté podotkli, že sledovali vrtulníkem automobil značky Mercedes-Benz, protože řidič vypadal opilý, protože jezdil z pruhu do pruhu. Automobil byl zastaven po deseti minutách sledování na parkovišti u Keele Street v přední části parku v rezidenční čtvrti. Policisté řidiče přísně varovali o nebezpečích roztržitého řízení a pokutu nedostal.

V Tchaj-wanu či Japonsku by řidič hrající Pokémon GO za volantem dostal pokutu, přičemž tamní policisté už rozdali na 700 pokut.

Zdroj: CBC

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru