VIDEO: Podívejte se, jak Česká pošta hází s vaším balíkem

Dnes podáte, zítra dodáme. Známé heslo naší největší poštovní služby ve většině lidí vzbuzuje jen úsměšek. Pro tentokrát to ale nebude o zásilkách hnijících na depu.

 Faktem je, že přes existenci různých doručovacích služeb, jako je PPL, DHL a podobné, Česká pošta nemá v určitých nabídkách konkurenci. Kdo z nás by si nechal poslat balíček 5×5 cm za stovku, když to s Českou poštou jde za méně než polovinu?

To hodím sem, to hodím támhle

O doručovacím lístku vyplněném ještě před zazvoněním, které se nikdy neuskuteční, to dneska nebude. Ani o balíku pohozeném za brankou v mokré trávě. Ale jsme blízko, velmi blízko – na co jiného ještě můžeme nadávat? Na poškozenou zásilku a poničený obsah.

Come on, seriously? Krátce po sdílení video vyvolalo velkou vlnu zájmu – a ne zrovna v pozitivním smyslu. Unavující dohady o fake vyvrátil autor videa sdílením dodacího čísla zásilky.

Čekáme na vyjádření České pošty.

Foto: wikimedia.org

Studentka informatiky, občasná copywriterka, milovnice čokolády. Mezi její zájmy patří on-line marketing, sociální sítě a psaní článků. Na jejím Pinterestu najdete přes 900 fotek, což je pro ni stále málo.

Komentáře

Nahoru