VIDEO: Po tomhle už nikdy nebudete smskovat za volantem

Po zhlédnutí tohoto videa se váš pohled na věc rozhodně změní. Budete šokováni stejně jako diváci, kteří se v Hongkongu vydali do kina. Volkswagen na ně totiž vymyslel takovou lest. Pustil jim výstražné video. A zapojil je do děje. Jejich vyděšené reakce si můžete prohlédnout.

Diváci se šli podívat do kina MCL. V klidu se posadili, chroupali popcorn a sledovali, jak člověk na obrazovce nastartoval motor a jede po krásné rovné cestě. Spot byl totiž natočen z pohledu řidiče, takže je krásně vidět na volant a silnici.

Jenže vtip je v něčem úplně jiném. Muž, který spot pouštěl, měl přesně vychytaný moment, kdy poslal všem v publiku smsku. Všichni tak začali vytahovat své telefony z kapsy nebo kabelky a kontrolovat, kdo jim píše. A v ten moment to přišlo.

„Používání mobilních telefonů je hlavní příčinou úmrtí za volantem. Nezapomínejte se soustředit na cestu.“

Dokážete si představit, že byste v tom kině seděli vy? Takovou lekci by měl zažít každý. Video visí na YouTube zhruba deset dní. Na kontě má přes 20 milionů zhlédnutí, k tomu vážně není co dodat.

Zdroj: Mensxp

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru