VIDEO: Pes převlečený za tarantuli – nejlepší trendové video roku 2014

VIDEO: Pes převlečený za tarantuli – nejlepší trendové video roku 2014

Nedávno jsme představili zombie prank od polského filmaře SA Wardega. Nyní se SA Wardega může pochlubit úspěchem krátkého hororového videa, které bylo na YouTube přidáno v září. Stalo se totiž trendovým videem roku 2014. V současné době má totiž více než 114 milionů zhlédnutí, více než půl milionu liků a přes 40 tisíc komentářů.

SA Wardega oblékl svého psa do kostýmu tarantule a pak už jen sledoval, jak jsou všichni kolemjdoucí vystrašení. Google oznámil, že toto video se stalo nejlepším „trendovým“ videem na YouTube v roce 2014. Tento pes převlečený za tarantuli si získal u uživatelů YouTube obrovskou přízeň a Sa Wardega se tak může pochlubit s jedním s nejvíce sdíleným a diskutovaným tématem.

 

Jako 2. nejlepší trendové video z roku 2014 bylo vyhodnoceno: Nikee Football: Winner Stays.ft. Ronaldo, Neymar, Jr., Rooney, Ibrahimović, Iniesta & more

 

3. nejlepší trendové video má název: FIRST KISS: 20 cizích lidí bylo v tomto videu požádáno o první polibek.

Porotu v italské verze soutěže Voice ohromila sestra Christina Scuccia, když zpívala píseň “ No one“. U díváků si získala 4. místo.

Páté místo na základě hodnocení diváků získalo video, které testuje ohebnost iPhonu 6.

Na 6. místě se umístilo video se dvěma chlapci v soutěži „Britain´s got Talent 2014″.

7. video, které diváci nejvíce sdíleli a komentovali je jednou z reklam Budweiser. V reklamě se odehrává příběh štěněte, které bylo odtrženo od svého nejlepšího kamaráda a pak se k němu opět vrátilo.

8. místo získalo video s názvem „Devil baby attack“. Malé ďábelské dítě, které jezdilo v  kočárku na ovládání, děsilo kolemjdoucí skoro k smrti.

9. nejúspěšnějším videem je rap bitva, ve které vystupují Superman a Supersaiyan.

A 10. příčku získalo video o 10 hodinách chůze New Yorkem jako žena. Video vyvolalo spoustu diskuzí, hlavně ohledně sexuálního obtěžování v ulicích.

zdroj:independent.co.uk

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru