VIDEO: Parodie na negativní komentáře k videoklipu Taylor Swift

Na internetu by mělo být pravidlem číslo jedna: Nečtěte komentáře. Pokud něco zveřejníte, najdou se lidé, kteří vám to pochválí. Ovšem bude i dost takových, kteří budou jenom kritizovat. A když si tu kritiku přečtete, radost vám to rozhodně neudělá.

Kritice čelí například i Taylor Swift se svým nejnovějším singlem Shake It Off. Ve videoklipu totiž Taylor předvádí různé taneční kreace napříč několika žánry. Pod videem najdete hromadu negativních a vysmívajících se komentářů.

Ovšem pak přišla Lisa Schwartz, YouTuberka s 1,2 miliony odběratelů. Publikuje videa se životními radami a různými vtípky. Sama má dost haterů, a tak se inspirovala a těm, kteří hatují Taylor Swift, se postavila.

y-is-he-with-u-anyway

Ve videu se postupně objevují různé hejtující komentáře

Ve videu předvádí balet, hip-hop, chvilku je roztleskávačka a u toho všeho se cynicky vysmívá hloupým komentářům, které jsou namířeny proti Taylor Swift a její rodině.

Zdroj: DailyDot

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru