VIDEO: Obrovská stavba Apple Campusu 2 roste neuvěřitelným tempem!

Na YouTube se objevilo nové video natočené prostřednictvím dronu, které dokumentuje, jak se pomalu, ale jistě blíží Apple Campus 2 k dokončení. Tento projekt by měl být dle dostupných informací dokončen na přelomu roku 2016 a 2017 a celý projekt vyšel na neuvěřitelných 5 miliard dolarů.

Ve videu můžete, jak postupuje práce na dokončování jednotlivých budov a jak probíhá instalace obrovských solárních a skleněných panelů. V jedné části budovy se bude dokonce nacházet největší jednolitý kus zahnutého skla, který kdy byl vyrobený. Finální projekt má být co možná nejvíce energeticky soběstačný, tudíž se využití solární energie plánuje ve velkém.

V areálu se také nachází i obrovské fitness centrum pro zaměstnance o rozloze 1000 m², cca 11 000 parkovacích míst ve speciálních víceúrovňových garážích,o brovské auditorium, které bude v sloužit pro konání všech Apple událostí.

Zdroj: Theverge

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru