VIDEO: Obchodní řetězec EDEKA přichází opět s virální reklamou

Ačkoliv se jedná o německý obchodní řetězec, pravděpodobně si ho budete pamatovat, neboť v roce 2015 spustil dojemnou vánoční kampaň, která se stala okamžitě virální. A nyní se obchodní síť EDEKA opět vyznamenala.

O tvorbu reklamy se postarala agentura Jung von Matt, díky jejímu námětu se reklamní spot stal opět virálním hitem. Video bylo na sociální síti Facebook zveřejněno dne 15. února 2017. Během tří dnů získalo přes 25 milionů zhlédnutí. A na YouTube video má za tři dny téměř 2,5 milionu zhlédnutí.

V reklamě je popsán příběh z malého města, ve kterém žijí obézní lidé nacpávající se nezdravou kaší. Všichni vypadají spokojeně, tedy až na malého chlapce jménem Eatkarus. Ten jednoho dne uvidí letět ptáka, přičemž od tohoto okamžiku se jeho život obrátí o 180°. Celý příběh zhlédnete ve videu.

Zdroj: Sketcher

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru