Dnes vyšlo 15 článků

VIDEO: Nový Louis Armstrong

VIDEO: Nový Louis Armstrong

Kam se hrabou všichni ti zpěváci z X faktoru, Hlasu a podobných soutěží? Ti nejlepší zpěváci jsou totiz často tak v ústraní, že o nich ani nikdo neví. Někteří z nich mají pocit, že se nepotřebují veřejně prezentovat, jiní třeba ani nemají možnost.

Pokud si představujete, že úžasný zpěvák také úžasně vypadá, jste na omylu. Neuvěřitelným hlasem vás může překvapit klidně lehce zanedbaný muž, který si sedne před výlohu obchodu a sbírá drobné do klobouku. Není to žádný špinavý bezdomovec. Zřejmě má jen za sebou těžký životní příběh. Jakmile ale otevře pusu, dokáže si získat respekt.

Po Facebooku se šíří video, na kterém je na mobil zachycená přesně výše popsaná situace. Video má desítky tisíc lajků a ještě více sdílení. Komentující lidé říkají, že jim hlas připomíná Louise Armstronga, že by chtěli, aby jim někdo takový zazpíval na svatbě, nebo jak je neuvěřitelné, že kolem něj někteří lidé jen tak prošli a nedonutilo je to zastavit se.

komentar

Měl by být na pódiu, ne na chodníku

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru