Dnes vyšlo 1 článků

VIDEO: Nový druh twerkingu se dočkal pokračování

O nové generaci twerku, kdy místo boků jsou v hlavní roli prsa jsme psali minulý týden. A s radosti vám musíme oznámit, že se toto video dočkalo pokračování. A nyní si na své přijdou i osoby něžného pohlaví, protože se zde objeví i přítel hlavní protagonistky.

Ano, to, že má přítele, je pro mnohé z nás špatnou zprávou. Ale nezoufejme. Aspoň se další minutu můžeme dívat na toto… umění.

Krom postavy navíc se toto video od toho minulého moc neliší. Opět je zde nějaká instrumentální hudba (nyní od skladatele jménem Eric Weissberg), opět jsou zde pohyblivé prsa.

Hlavní rozdíl je tedy v tom, že nyní je zde i její přítel, který ji doplňuje. A jde mu to stejně dobře jako jí, i přestože nemá tak velké prsa jako ona.

Sara přiznala, že se jedná o silikony

Sara taktéž přiznala, že se jedná o silikony

Říjen, měsíc boje proti rakovině prsu

Mnoho lidí se ptalo, proč tento nový twerking vůbec vznikl. To už je z nového videa jasné – je to pro dobrou věc. Říjen je totiž měsícem boje proti rakovině prsu, a na to lze nejlépe upozornit prsy.

Autorka videa Sara X Mills dokonce sama v popisu videa i v komentářích nabádá, ať lidé přispějí na charitu, která s touto zákeřnou nemocí bojuje.

Dále zmínila, že v brzké době má v plánu udělat nové videa. My už se těšíme. A co vy?

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru