VIDEO: Nissan má první elektromobil a mobilní kancelář v jednom!

Nissan e-NV200 Workspace je synonymem mobilní kanceláře a plnohodnotného elektromobilu v jednom. Japonská automobilka spolupracuje s designérským studiem Hardy ve Velké Británii. Společně změnili dodávku na mobilní kancelář, která je vybavena bezdrátovým internetem, integrovaným stolem, počítačem dotykovou obrazovkou, miniledničkou, kávovarem a LED osvětlením kontrolovaným přes chytrý telefon. Není to dokonalé?

426156925_the_future_of_working_nissan_e_nv200_workspace_is_the_world_s_first_all

426156916_the_future_of_working_nissan_e_nv200_workspace_is_the_world_s_first_all

nissan-e-nv200-workspace-designboom-newsletter

426156913_the_future_of_working_nissan_e_nv200_workspace_is_the_world_s_first_all

426156910_the_future_of_working_nissan_e_nv200_workspace_is_the_world_s_first_all

Japonská automobilka Nissan, spolu s designérským studiem Hardy z Velké Británie, vytvořila unikátní elektromobil s integrovanou mobilní kanceláří. Kancelář má veškeré potřebné vybavení a myšleno bylo i na zábavu a odpočinek. V zadních dveřích elektromobilu je uložené jízdní kolo s veškerým náčiním potřebným pro jeho případnou opravu.

zdroj/foto: designboom

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru