VIDEO: Neznámí lidé se navzájem svlékli a šli spolu do postele

Podobných videí už tu pár bylo a vždycky měla úspěch. Režiséři si nechají před kameru nakráčet pár neznámých lidí a chtějí po nich, aby si dali pusu nebo facku. A teď to zašlo ještě dál. Cizinci se navzájem svléknou a lehnou si spolu do postele.

Tatia Pilieva, vedoucí celého týmu, který video natáčel, vysvětlila, že náhodně spárovala 20 cizinců. Většinou to byli muž a žena, ale v posteli na snímku uvidíte klidně i dva muže.

Tatia už má s podobnými věcmi zkušenosti. To ona je totiž autorkou videa First Kiss, které vyšlo začátkem letošního roku. V její prvotině si ale cizinci dávali pouze pusu. Teď už zašli mnohem dále.

„Všichni byli tak vzrušení a zároveň tak stydliví,“ řekla Tatia. „Nejen lidi před kamerou. Někdy jsem zavírala oči i já.“

No posuďte to z videa sami. Opravdu ale stojí za zamyšlení, zda by se takhle chovali lidé, co se vůbec neznají. Jak říká jeden z komentářů na YouTube, vážně by se neznámí lidé chovali takhle a nechali se svléknout?

shy

Víme, jak to bylo s videem First Kiss. Tehdy se také projevilo, že ve spotu vystupovali herci a modelky. Tak kdo ví, jak je to teď. Nicméně na tom očividně nezáleží, protože video si za velmi krátký čas získalo 6 milionů zhlédnutí, což rozhodně není malé číslo.

A stejně jako First Kiss bylo reklamou na oblečení, Undress Me je zároveň součástí kampaně pro sérii Masters of Sex, která má premiéru v neděli.

Zdroj: etonline

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru