VIDEO: New York se snaží nalákat lidi, aby se stali dárci orgánů

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se stali dárci orgánů? Asi moc ne. New York se to ale snaží změnit pomocí animované, 90 sekund dlouhé, reklamy, na které se dokonce podílel držitel Oscara.

Ze začátku přitom vůbec nejde poznat, o co v této krátké reklamě vlastně jde. Můžete vidět, jak se pomalu bortí téměř opuštěné město.

A zbývající lidé dávají dohromady tento „odpad“, aby něco postavili. Ke konci videa je už jasné, co postavili – mechanické srdce, které nakonec oživí celé město

Poté si jenom známá socha Svobody oddychne a můžeme vidět slogan „ Keep New York Alive“ (Udržme New York naživu). Za celou touto promyšlenou kampaní stojí agentura Y&R.

Začátek reklamy skutečně působí depresivně...

Začátek reklamy skutečně působí depresivně…

Ta se dokonce spojila s Laurentem Witzem, známým režisérem. Ten například režíroval krátký animák Mr. Hublot, který v tomto roce získal Oscara.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru