Video: Nejlepší metoda, jak vyzrát na Flappy Bird

Časy, kdy byl Flappy Bird úplně na vrcholu, jsou sice již nějakou chvíli za námi, ale ještě teď můžete vidět spoustu nervózně klikajících lidí. A vlastně pokud tohle čtete, je dost možné, že potřebujete poradit nějakou skvělou taktiku, jak dosáhnout vysněného skóre. No, pojďte se podívat.

Snad každý, kdo někdy Flappy Bird zkusil, ví, jak moc je tahle hra návyková. Zkusíte to jednou, podruhé, potřetí, a když se pořád nedaří, i počtvrté. Není pochyb o tom, že chcete překonat skóre svých přátel. Máte teď to štěstí, že se jistý muž rozhodl podělit se s námi o absolutně nejlepší taktiku, jak toho dosáhnout.

Víte, co? Nebudeme to dlouho zdržovat, rozhodně se sami podívejte na video. Ten moment, kdy čekáte na to, jaké úžasné tipy se dozvíte, je totiž nejlepší. Přidejte se k téměř 16 milionům spokojených lidí, kteří video zhlédli a inspirovali se.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru