VIDEO: Nehumánní bastard v akci

Případy, kdy se lidé chovají hrubě ke zvířatům, se v poslední době nějak množí. O to horší to je, že jde obvykle o zvířata, která mnoho z nás chová jako ty nejmilejší domácí mazlíčky. Bohužel se ale najdou takoví, kteří jsou schopni zapálit kočku nebo kopat do chudáka bezbranného pejska.

Sachin Alagh z Indie začátkem srpna na Facebooku sdílel video, na kterém je jeden takový bezcitný muž zachycen. Téměř minutu drží psa za zadní nohy a kope do něj. Video doprovází kulisa psího vytí a kňučení. Pohled je to strašný, a pokud v sobě máte aspoň kousek citu, určitě se vám při něm sevře srdce bolestí.

Sachin ho publikoval proto, že chce zjistit, kdo je ten bezcitný muž, aby mohl být spravedlivě potrestán. Podle komentujících by si zasloužil to stejné, co udělal pejskovi na videu, tedy nakopat do koulí. Další návrh v komentářích videa říká, že by ho také za trest mohli dát do klece plné hladových psů. Těžko říct, co by bylo horší. Jaký trest byste pro něj navrhovali vy?

Video sdílelo téměř půl milionu lidí, vidět ho tedy musel ještě větší počet. Snad tu tudíž existuje nějaká šance, že bude viník odhalen.

Komentáře

Nahoru