Dnes vyšlo 15 článků

VIDEO: Na Slovensku se dá chodit po vodě! Zpráva obletěla doslova celý svět!

Příroda nikdy nepřestane překvapovat. Video, které je pořízeno na slovenských Vysokých Tatrách zhlédli již milióny lidí z celého světa a vysvětlení tohoto úkazu je překvapivější než byste čekali! Turisté totiž sice opravdu chodí po vodě, ale zmrzlé. Ta je však tak průzračná, že se zdá, jako by byla v kapalném skupenství.

Neví se, kde přesně bylo v Tatrách video pořízeno a nejspíše je to i dobře. Díky tomu totiž můžeme i na našem hustě obydleném kontinentu nadále uchovávat člověkem netknutá místa. Jedná se s největší pravděpodobností o pleso – jezero ledovcového původu. To je taky důvod, proč je voda tak křišťálově čistá.

Komentující pod videem se pozastavují nad krásou přírody a Slovenska. Jedni nevěřícně kroutí hlavou a druzí to prohlašují za fake. Pravdu asi najisto nezjistíme, ale vzhledem k tomu, že horská voda je mnohovrstevnatě filtrovaná, je více než pravděpodobné, že se jedná o skutečný záznam z Vysokých Tater.

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru