VIDEO: Muž se nechal sežrat anakondou a natočil o tom dokument

Nechat se doslova zhltnout obrovskou anakondou a vidět tak zblízka její trávicí soustavu je snad pro každého z nás hrozná představa. Jak dopadl pokus muže, který z této představy neměl strach?

Nedávno bylo zveřejněno video nového dokumentárního snímku Discovery Channel EATEN ALIVE. Je o muži, který se nechá sežrat velkou anakondou a pak se pokusí vysvobodit. Muž jménem Paul Rosolie se navlékl do „haduvzdorného“ obleku, potřel se krví z vepře a čekal, až ho anakonda začne žrát

Paulův vzkaz na Twitteru

Toto video vyvolalo u spousty lidí negativní ohlasy, že hadovi přece mohlo být ublíženo. Paul však na Twitteru nechal vzkaz: „ Pokud mě znáte, víte, že bych hadovi nikdy neublížil. A přesto všechno se díváte na EATEN ALIVE abyste viděli, jak to skončí. V celé historii lidstva byli právě hadi nejvíce obáváným, a zároveň nejméně pochopeným zvířetem. Byli pronásledováni a zabíjeni než všechny ostatní druhy zvířat. Za posledních 48 hodin ale lidé z celého světa vyjádřili svůj negativní postoj a dožadují se ochrany pro toto zvíře. Je to úžasná a prudká reakce, kterou je povzbuzující sledovat.“

Je možné, že jde o pouhý výstřelek autora, ale může jít i o snahu upozornit na problém špatného zacházení s těmito tvory. Jaké to ve skutečnosti bude se dozvíme 7. prosince, kdy bude video odvisíláno na Discovery Channel.

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru