VIDEO: Mladík radí, jak si bez rukou obléknout kalhoty

Už jste někdy přemýšleli, jaké by to bylo, kdybyste neměli ruce? Dá se říci, že by to byla hrůza, která se nedá ani představit. Avšak, představte si, jak byste si navlékali třeba jenom kalhoty? Byla by to poměrně velká dřina. Je tu však záchrana… Mladý Asiat natočil krátké video, ve kterém popisuje, jak si bez rukou navléknout nohavice.

Někdo se šíleným narodí, někdo se šíleným stane. Stejným případem je i mladík ve videu, který má doslova netradiční zálibu. Oproti ostatním, kteří se zdokonalují např. ve hře na hudební nástroj či sportují, on provozuje vážně podivné věci. Místo toho, aby svůj čas věnoval do smysluplných záležitostí, vymýšlí kreativní nápady, které zajisté oslní celý svět. Příkladem může být klidně toto video, kdy se pomocí vážně netradičních ba přímo šílených pohybů snaží, navléknout nohavice bez použití rukou. Pravda, těžké…

Konec dobrý! Všechno dobré…

Avšak energickému Asiatovi se evidentně podařilo! Dokonce se tím pochlubil i na YouTube v krátkém videu. Pokud už tedy do budoucna nechcete zatěžovat své ruce, zde je pro vás menší tip, jak si tedy navléknout nohavice bez pomoci rukou. Přeji hodně trpělivosti a zdaru!

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru