VIDEO: Mark Zuckerberg předvedl, jak bude vypadat sociální síť ve virtuální realitě

Společnost Oculus, která se zabývá výrobou headsetů pro virtuální realitu, uspořádala vývojářskou konferenci Connect 3. Událost přinesla celou řadu zajímavých novinek a vychytávek, přičemž asi ta tou nejvíce pozoruhodnou byla demonstrace toho, jak bude sociální síť vypadat ve virtuální realitě.

Oblíbená sociální síť Facebook společně s ostatními sociálními sítěmi projdou velkými změnami, přičemž klasické displeje chytrých telefonů a desktopových počítačů nahradí virtuální realita, ba dokonce rozšířený svět.

virtualni-realita

Zdroj: YouTube

Když si nasadíte headset, nemusíte otevírat chatovací okno pro psaní s kamarádem. Avatar kamaráda se vám zobrazí hned vedle vás, a tak s ním budete moci komunikovat, jakoby stál fyzicky přímo vedle vás.

Video níže vás zavede do virtuálního světa. A můžete zhlédnout, jaké možnosti budou brzy sociální sítě nabízet.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru