VIDEO: Kvalitní prank s malým hrncem

Zrovna nedávno jsme na YouTube narazili na poměrně povedený virální prank, reakce reálných lidí byly k nezaplacení! Mladí kluci přišli k policistům a nabídli jim malý hrnec, jak reagovali, když z batohu vytáhli opravdový malý hrnec? Podívejte se, reakce k nezaplacení.

Hrnce jsou nástrojem pro náš plný žaludek. Máme chuť na něco vařeného, popadneme pánve či hrnec a uvaříme si něco. Ale nedají se použít také k něčemu jinému? Třeba ke kreativnějšímu prodeji marihuany či ilegálních drog?

Přesně něco takového vyzkoušeli kluci z youtube kanálu CodComedy Bryson, kteří ve svém povedeném videu Selling Pot to Cops Prank ukázali několik povedených reakcí, když se pokusili prodat malý hrnec na veřejnosti. Vydali se do ulic a s kreativní myšlenkou začali prodávat malý hrnec. Všichni kolem si mysleli, že se jedná o laciné dealery ilegálních drog, když však vytáhli z batohu malý hrnec, rozesmáli se.

Reakce k nezaplacení

A kdo byl cíl? Kromě reálných lidí především policisté ve službě. Přišli k nim a dali jim velkorysou nabídku, zda nechtějí hrnec.

Upřímně, ani my nevíme, jak bychom v této situaci zareagovali. Přijde k vám člověk, kterého jste nikdy neviděli a nabídne vám malý hrnec. Reakce se většinou shodovaly, nejdříve slova ve smyslu “Vypadni” nebo “Odejdi”, pak smích.

Chcete hrneček i vy?

Sezóna grilů přichází, za chvíli tu máme léto v plném proudu a vaše kuchyně by si možná žádala upgrade. Hrnce nejsou to, co bývaly a nyní už se používají nové přívětivější materiály. Za zmínku stojí například litinová pánev, která se čím dál tím více objevuje v našich kuchyních.

Vrátíme se však k zmiňované letní sezóně, na kterou bychom se i my měli řádně připravit. Grilovací pánev, gril, uhlí a spoustu dalších věcích – to vše budete potřebovat. Moderních technologií v oblasti gastronomie totiž čím dál tím více přibývá, za zmínku proto stojí například pánev WOK. Výrazný posun a propracovanost zaznamenaly například i tlakové hrnce.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru