Video, které představuje iPhone 7

Čím více se blíží oficiální představení iPhonu 7, které se předpokládá začátkem září, tím více se objevuje spekulativních fotografií a videí. A nyní se objevilo plnohodnotné video, které představuje model iPhone 7 se 4,7palcovým displejem.

iPhone 7 se bude pyšnit větší kamerou, jiným umístěním anténního vedení a absencí klasického konektoru pro sluchátka. Namísto konektoru se nachází reproduktor. Ve videu je údajný iPhone 7 porovnáván s iPhonem 6s, se kterým sdílí spoustu konstrukčních vlastností.

iPhone 7 je zapouzdřen v Space Gray kovu, který odpovídá také modelu 6s. Kovové tělo má zakřivené a hladké hrany. Kamera se nachází blíže k rohu zařízení, na rozdíl od iPhonu 6s, kde je kamera ofsetově vodorovná. Velikost otvoru kamery je o 25 % větší, což naznačuje významné zlepšení kvality kamery.

Větší 5,5palcový iPhone 7 by měl mít duální fotoaparát využívající dva 12megapixelové snímače. U tohoto modelu je také zřejmá absence konektoru pro sluchátka, který je nahrazen reproduktorem slibující stereofonní zvuk.

Zdroj: 9TO5Mac, Zdroj titulní fotografie: Pixabay

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru