VIDEO: Konej dobro, vrátí se ti to

VIDEO: Konej dobro, vrátí se ti to

Pamatujete si ještě ty časy, kdy vám vaši přátelé přeposílali ty dojemné e-maily s andělíčky nebo s různými radami do života? To už je minulost. Teď se sdílí dojemná videa na sociálních sítích. Jedno takové nám radí, ať konáme dobro, že se nám to vrátí. Třeba za třicet let.

Pokud nemáte srdce z kamene, určitě vás to taky trochu zasáhne. Vždyť když video na svém Facebooku publikoval Petr, získalo si přes 45 000 sdílení!

Příběh začíná, když malý thajský klučina ukradne léky. Měl by z toho asi velké problémy, ostatně jako každý zloděj. Jenže ho zachrání pán odnaproti, který celou situaci vidí. Pomůže mu. Za léky zaplatí a ještě jeho nemocné mamince pošle zeleninovou polévku. Udělá to jen tak, naprosto nezištně. Nic za to nepožaduje. Pak ale přijde doba, kdy i on potřebuje pomoc…

A jaké z toho tedy plyne ponaučení? Konejte dobro, protože nikdy nevíte, kdy se vám vrátí. A když budete konat zlo, pamatujte na to, že karma je svině :-)

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru