Video: Kočka na skateboardu

Videa s kočkami se často stávají virálními. Na tom není nic nového. Ale tento kocour z Austrálie se jménem Didga jednou věcí vyniká – svými schopnosti na skateboardu.

Poznejte Didgu, kocoura co cestuje na svém skejtu Ollie. Ve videu uvedeném výše lze vidět nejrůznější tríčky. Samozřejmě se jedná o trochu jiné kousky než u lidských skateboardistů, ale i tak video stojí za podívanou.

Kocour skáče ze skateboardu na všemožné věci. Z nich se poté vrací na skate a pokračuje dále ve své cestě. Sice ho na chvíli přeruší lidští skateboardisté, ale to mu nevadí. Závěrečný kousek je asi nejzajímavější.

Zde totiž přeskočí živý objekt – psa rottweilera! A kdo ho vlastně všechny tyto věci naučil? Pravděpodobně to byl autor YouTuber CATMANTOO. Na svém kanálu má i další videa, ale pouze ty vtipná z nich získali nějakou popularitu:

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru