Dnes vyšlo 15 článků

Video: Když takhle omylem chytíte bílého žraloka

Znáte ten pocit, když rybaříte a omylem chytíte žraloka? A ten pocit, když se ten žralok naštěstí ihned pustí a radši odplave pryč? Neznáte? Tak v tom případě tohle musíte rozhodně vidět, abyste byli připraveni. Co když se to jednou stane i vám? Život je přece plný náhod.

Jednoho deštivého dne se jeden pár vydal rybařit. Doufali, že chytí rybu, ale místo toho chytili žraloka. A jejich vyděšené reakce se staly hitem YouTube. Pokud se k vám ještě nedostala, rozhodně to teď musíte napravit.

Běžně zabíjí lidi

Jak myslíte, že byste se tvářili vy, kdybyste se takhle tváří v tvář setkali se žralokem? Sarah Brame si normálně rybařila jako vždycky. Jen tak čistě náhodou však ulovila žraloka bílého, který běžně zabíjí lidi. Pochopitelně se jí ho nepodařilo vytáhnout ven z vody, vlasec se prakticky okamžitě přetrhl. Avšak její šok byl i tak nepopsatelný. Pobíhala a křičela: „Je to žralok, je to žralok!“

„Měla jsem vlastně docela strach, protože jsem viděla, že skáče, a dokonce jsem si myslela, že by si mohl vyskočit sem pro mě,“ popsala Sarah.

No pokud se aspoň někdo z těch 13 milionů lidí, kteří tohle video viděli, inspiroval, můžeme se dočkat dalších podobných zajímavých úlovků.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru