VIDEO: K***a v Chorvatsku se platí kunami?

Dosud nepříliš známá Slovenka Evelyn vytvořila video, kde se podivuje nad tím, že se v Chorvatsku, které je u nás a na Slovensku velmi vyhledávanou dovolenkovou oblastí, platí kunami. Hovoří o tom, že ani neví jestli má kuny přinést mrtvé či živé a jestli jsou někde v Chorvatsku speciální farmy nebo má jít rovnou do lesa je jít chytit.

Ten, kdo už internet nějakou tu dobu používá, jistě bude vědět, že se jedná o záměrně provokativní video, jehož jediným cílem je sledovanost a ta se mladé Slovence za její herecký výkon upřít nedá.  Za necelé dva týdny, kdy její video někdo zveřejnil na Youtube, se sledovanost blíží k hranici půl milionu shlédnutí.

V komentářích pod videem se tradičně najdou prosté duše, které mladou slečnu napadají pro její korpulentnost a nebo též označují její blonďatou hřívu jako středobod problému její inteligence. Zkrátka nechápou, že přesně toto měla mladá Slovenka za lubem. Najdou se zde, ale i zkušení internetoví matadoři, kteří všechny ujišťují, že to je záměrná past na jejich nervy a že slečna moc dobře ví, co dělá.

Video o platidle na Jadranu není zdaleka jediné, kterým se rebelka snaží provokovat. Více jejích videí můžete najít na její Facebookové stránce (která nyní čítá přes 40 tisíc obdivovatelů). Pokud Vás ovšem po tomto videu, které Vám přináší Objevit.cz, nepřešla chuť.

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru