Video k zamyšelní: Facebook vs. Realita

Video k zamyšelní: Facebook vs. Realita

Faceboook, virtuální svět kde se lidé chovají mnohdy jinak, než ve svém skutečném životě. Mají jiný způsob komunikace a vztahů. Pokud srovnáme naše chování na Facebooku s realitou, poznáme, že naše vystupování na facebooku oproti realitě je až někdy směšné.  Toto neplatí pouze o Facebooku, ale o vystupování na internetu obecně. Jen na největší sociální síti vystupujeme, ve většině případech, pod svou vlastní identitou. Reálná část z vašich přátel pak může očekávat stejné chování i ve skutečnosti, což může být společensky nebezpečné.

Na téma: „Facebook v reálném životě“ vzniklo v zahraničí spousta zábavných videí.  Jedno moc povedené s českými titulky najdete zde. Nyní však vzniklo jedno velmi povedené video i u nás. Studio Moving Picture směřuje své video na teenagery. Video vede k zamyšlení nás všech, jak ve virtuálním světě vystupujeme a jak se chováme v realitě. Video od českých tvůrců naleznete zde

V oblasti informatiky se zajímá o počítačovou grafiku. Spolupracuje s HC Oceláři Třinec a tvoří wallpapery pro jejich stránky a potisky do Fanshopu. Také spravuje web strakonického hokeje a je majitelem portálu o hokejové krajské lize. Dále se zajímá o první pomoc, kterou studuje více jak pět let a stará se o první pomoc ve škole. Navštěvuje střední a jazykovou školu ve Volyni, studuje obor přírodovědné lyceum.

Komentáře

Nahoru