VIDEO: “Jaké má příjmení Obama?” aneb nejvtipnější statusy na Facebooku!

Kdy jindy oprášit starší video o Facebooku než v den, kdy naše redakce a náš web slaví #‎FacebookDay? Nahrávka je z americké talkshow The Ellen Show, která se USA těší velké oblibě hlavně díky bezprostřední moderátorce Ellen Degeneres, která je tak populární, že měla tu čest již dvakrát moderovat předávání Oscarů. 

Ve videu s názvem “In Your Facebook” jsou hlavními postavami lidé na zmíněné sociální síti, kteří si dali tak neuvěřitelně hloupý status, že se jim směje doslova celý internet. Poslední z nich je trochu jiný, neboť jistá Liz D´Onofrio napíše status, že volala cizímu číslu, aby se ujistila, že jí nevolala právě slavná moderátorka Degeneres. Ta neváhá ani minutu a okamžitě zjišťuje jestli dotyčná psala pravdu a zkusí jí zatelefonovat a nakonec jí dokonce pozve do své show.

K pochopení videa je potřeba základnější angličtina, takže popřípadě poproste někoho blízkého, kdo jazyk ovládá, protože takovou srandu si nemůžete nechat ujít!

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru