Dnes vyšlo 15 článků

Video: Jak SKUTEČNĚ chutná polibek s neznámým člověkem?

Určitě jste již viděli video prvního líbání, které obletělo svět. Vždyť za 5 dní získalo více než 50 miliónů zhlédnutí. Bylo by ale tak virální, kdyby lidé znali nepříjemnou pravdu?

Takto jsme vás informovali o virálním videu prvního líbání:

Producentka Tatia Pilieva se chtěla pustit do výzkumu, jak to je s prvním polibkem. Proto si svolala 20 lidí, náhodně je mezi sebou spárovala a nechala je, aby se před kamerou poprvé políbili.

Ve skutečnosti se totiž jedná o reklamu na značku oblečení. To samo o sobě ještě není hrozné. Hlavní problém je v tom, že se nejedná o obyčejné lidi z ulice. Objevují se zde modelky, muzikanti a dokonce i herci a herečky.

Není divu, že to video je tak pěkné, když zde líbají lidé, kteří mají zkušenosti s herectvím. Kdyby zde byli skuteční „náhodní“ lidé, tak by to video vypadalo úplně jinak. Nevěříte? Tak se podívejte na tuto verzi serveru VICE:

Je to stálé pěkné? Odpověď je jednoduchá – ano je. Je to vlastně úplně normální. Ale teď si položte otázku. Sdíleli byste takové video radši než původní video? Myslíme, že ne. A o tom to celé je.

Tak co, jaký je nyní váš názor na virální video 20 „neznámých“ lidí? Sdíleli byste ho znovu, kdybyste věděli, jak to celé bylo? 🙂

zdroj: slate.com

Komentáře

Nahoru