Dnes vyšlo 15 článků

Video: Jak chutná polibek s neznámým člověkem?

Většina z nás se běžně nelíbá s nikým, koho vidí jen tak poprvé v životě. Někteří lidé to sice dělají, ale o takových teď pomlčme. Tohle je totiž záležitost předem naplánovaného projektu, který měl vyzkoumat, jak vypadá první polibek. Ten první si totiž většina z nás dobře pamatuje, protože má největší kouzlo.

Producentka Tatia Pilieva se chtěla pustit do výzkumu, jak to je s prvním polibkem. Proto si svolala 20 lidí, náhodně je mezi sebou spárovala a nechala je, aby se před kamerou poprvé políbili. Výsledek je rozhodně zajímavý, takže se není čemu divit, že je na internetu takovým hitem.

Někteří lidé po sobě prvně nesměle koukají, další se snaží komunikovat, jiní se plaše koukají do kamery nebo se chichotají. Ale pak se situace změní. Najednou se objeví sexy pohledy a pohyby a vzrůstá pocit intimity.

first-kiss-tatia-pilieva-1

Konec iluzí

Celý dojem romantiky trochu kazí skutečnost, že se vlastně jedná o reklamu na oblečení a většina z těch dvaceti lidí jsou profesionální umělci, kteří mají s hraním lásky, sexu a intimity zkušenosti. Objevily se zde modelky, hudebníci, zpěvačky, herci, ale třeba i muž z armádního námořnictva. Je opravdu tak nečekané, že když se tito nádherní a charismatičtí lidé za doprovodu soundtracku „Když nejste připraveni na lásku, jak můžete být připraveni na život?“ políbí, je výsledek tak ohromující?

Kdyby Pilieva natáčela snímek s „normálními“ lidmi, výsledek by byl pravděpodobně jiný. Video nás utvrzuje v tom, že krása může pramenit z nečekaného setkání dvou náhodných lidí, ale vlastně nám ukazuje pouze krásu modelů. Avšak nenechte si zkazit podívanou, i tak je na co se koukat.

first-kiss-tatia-pilieva-8

Pokud jste nakonec ale znechuceni tím, že jde pouze o reklamu, můžete si spravit náladu něčím jiným. Je spousta lidí, které to pobouřilo, a tak se rozhodli vytvořit vlastní parodii. Skutečně vzali 20 lidí, kteří se vzájemně neznají, náhodně je spárovali a … No podívejte se sami. Tohle video rozhodně stojí za to:

Zdroje: Boredpanda, Slate

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru