Dnes vyšlo 15 článků

VIDEO: Jak chutná polibek s neznámým člověkem… podle Playboye

Video prvního líbání už obletělo celý svět. Pokud patříte mezi naše pravidelné čtenáře, tak už jistě víte, jak vypadá opravdové první líbání. A nyní zde přichází další verze, která potěší všechny muže – je totiž od samotného Playboye.

Jedná se zatím o tu nejlepší parodii. Proč? To je snad jasné:
nahleda
Video přitom začíná nevinně. Slečny přemýšlí, jestli se vůbec budou líbat, a pokud ano, tak jak. Působí to i docela roztomile. Po chvíli se začnou líbat. A tady by obyčejná parodie končila, ale ta od Playboye zde teprve začíná.

Ani tohle nezastavilo líbání...

Ani tohle nezastavilo líbání…

Poté se totiž modelky začínají svlékat do spodního prádla a i potom se líbají. Pak je zde menší „komplikace“, ale ani to nezabrání v pokračování a dokonce ve společném líbání, kdy se všech šest modelek ocitne v jedné místnosti. Co bylo dále? To nevíme, ale vážně by nás to zajímalo.

Je překvapivé, že video získalo pouhý necelý milión zhlédnutí. Asi to souvisí s komentáři pod videem, kde si plno lidí stěžuje, že očekávali od Playboye mnohem hezčí modely. A co si o nich myslíte vy?

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru