Dnes vyšlo 15 článků

Video, jak Bieber čůrá ve vězení, je hitem internetu

Fanynky Justina jsou nadšené, kdykoliv ho mohou vidět. Leckterá z nich by dala cokoliv za to, aby ho mohla spatřit aspoň v té místnosti, kde většina z nás potřebuje soukromí – na záchodě. A takovým se to teď docela splnilo. Jen ten cenzurovaný obdélníček by tam být nemusel. Povídá se však, že byl nutný, jelikož Justinovo přirození nedosahuje moc velkých rozměrů, což by mohlo jeho věrné fanynky opravdu zklamat.

I Justin musí plnit běžné věci

Před několika dny se po internetu začalo šířit video, na kterém Justin Bieber dává ve vězení vzorek své moči. Uvidíte tam prostředí vězení v Miami, kam byl Justin odvezen poté, co byl zatčen za řízení pod vlivem alkoholu na Miami Beach.

Jelikož byla Justinova cela po celou dobu jeho pobytu ve vězení monitorována, je jasné, že sem tam prostě nějaký záběr unikl. Měli jsme třeba možnost vidět, jak ho prohledává asi dvousetkilový policista, nebo jak ho kontrolují, zda jde rovně. Největší povyk však vzbudilo právě video, na němž Justin močí. A to bylo vypuštěno oficiálně.

Miami-Police-Department-release-surveillance-footbage-of-Justin-Biebers-being-processed-in-jailhouse-3120276

To, že jsou zakryty jeho genitálie, je podle všeho věcí miamského soudce. Ten rozhodl, že bude video s testem moči propuštěno, ale pouze s cenzurou.

„Právo na soukromí pana Biebera je prvořadé,“ dodal soudce William Altfield. „Neztratil právo na soukromí a to je to, o co tady jde.“

Ale i přesto, že na videu vlastně vůbec nic není vidět, se kolem něj točí tolik zpráv. Je to prostě Justin.

Zdroje: Daily Record, Mirror, The Guardian

Komentáře

Nahoru