Dnes vyšlo 15 článků

VIDEO: iPhone 7 vs. hydraulický lis

Ve středu 7. září 2016 světlo světa spatřil očekávaný iPhone 7 a jeho větší bratr iPhone 7 Plus. Webové portály a YouTubeři se pouští do hodnocení a recenzí, přičemž potenciální zákazníky zajímá především výdržnost baterie, odolnost vůči mechanickému poškození, kvalita displeje a podobně. A co kdyby se někdo zeptal: „Vydrží iPhone 7 stlačení hydraulickým lisem?“ Odpověď na tuto otázku vám poskytuje video na YouTube kanálu Hydraulic Press Channel.

Odolnost a výdržnost zařízení se testovala především házením o zem či házením z určité výšky. Ale v tomto videu přešli tvůrci k pokročilejší technice, a to hydraulickému lisu. Podívejte se, jak iPhone 7 vzdoroval síle hydraulického lisu. Bohužel, byl poražený, respektive zlisovaný.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru