VIDEO: Hříčka přírody dobývá internet

Skáče jako žába, prochází se se zdvihnutými rameny gorilím krokem. Neumí otočit hlavu, a tak se otáčí celá. Je nemožné se na ni jen podívat a nezírat. Na první pohled totiž vypadá divně. Jako podezřelá kreatura z nějakého filmu. Ale právě díky svému zvláštnímu vzhledu se pomalu stává internetovou celebritou. Fotky a videa se šíří po celém světě.

Je to Prase. Ne, není to prase. Tenhle pes se prostě jmenuje Prase. A navíc je to ještě holka. Narodila se v Atlantě s několika vážnými deformacemi, kterým vděčí za svůj zjev. Už je jí osm měsíců, má dlouhé nohy, tělo, které vypadá jako rozpůlené a žádný krk. Přesto se jí ale ujala jedna odvážná žena z Alabamy.

pig-and-kimjpg-c3f6f763b7fa1138

Prase a Kim

Psíka poprvé spatřila během Vánoc. Nebyla vlastně nijak šokovaná, prý už na internetu podobně vypadající psy viděla. Vymyslet jí jméno bylo opravdu lehké.

„Když ona opravdu vypadala jako malé sele,“ vysvětlila majitelka Kim Dillenbeck.

Prase byla nalezena spolu se třemi sourozenci v zalesněné oblasti Atlanty. Byla menší než její přeživší sourozenci. Její páteř je totiž asi o 7 palců kratší, než je obvyklé, je zvlněná a mnoho kostí je srostlých dohromady. Vypadá prostě, jako kdybyste ji stvořili ve Photoshopu. Žádný z ošetřujících veterinářů nic podobného nikdy neviděl.

A právě díky tomu ji všichni milují. Na internetu se stává váženou celebritou a co teprve když ji potkáte naživo.

Zdroj: Al.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru