VIDEO: Hráčka na Twitchi netušila, že má zapnutou kameru. Světu odhalila svá prsa

Vášnivá hráčka počítačových her vystupuje v internetovém světě pod přezdívkou Kaitwan13. Streamer genietFAN pozval se svými čtyřmi kamarády hráčku do hry H1Z1, aby si mohli společně zahrát. Ale rozhodně netušil, že Kaitwan najednou stoupne ze židle a vytáhne si tričko tak vysoko, že odhalí svá prsa všem sledujícím.

Streamer genietFAN byl natolik překvapený, že se pouze zmohl na otázku: „What the fuck?“ A poté záběr na slečnu okamžitě vypnul. Nicméně pravděpodobně se nevyhne třicetidennímu zákazu streamování. Ale fanoušci byli s tímto zpestřením potěšení. V komentářích podotkli, že odhalená prsa jim rozhodně nevadila.

kaitwan

Krásná hráčka ukázala světu svá prsa.

„Omlouvám se @genietFAN, víc udělat nemohu. Doufám, že se přes to můžeme dostat a zůstat přáteli,“ napsala Kaitwan na Twitteru.

Hot-girl-gamer-boobs-exposed-518155

Záznam z videa

A zde se můžete podívat na záběr ze streamování.

Zdroj / Foto: Uniland

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru