VIDEO: Honda varuje před chatováním za volantem

Honda ve svém videu naprosto jasně ilustruje, jak by to mohlo dopadnout, když si budete během řízení vesele s někým psát. Ukazuje to typickém příkladu, kdy si řidič píše se svou přítelkyní. Jak to dopadne, se už podívejte sami.

Reklama detailně zabírá konverzaci páru, který spolu krásně flirtuje. Vypadá to, že muž je na cestě domů a píše si se svou přítelkyní. Ptá se jí, zda se jí líbil dárek. Ta si z něj nejdříve dělá legraci, že ne, ale později mu vysvětluje, že ho přece miluje. Z celé situace lze jasně vycítit, že se oba těší, až se konečně setkají s někým, koho tak moc milují, a budou mu moci padnout do náručí.

Avšak stačí vteřina a všechno je najednou jinak. Všechno je ztraceno.

please work gif

Na konci Honda nechává jasný vzkaz: Nechatujte a řiďte!

dont-text-and-drive

Poselství videa je jasné.

Podle institutu ve Virginii je téměř třikrát pravděpodobnější, že se vybouráte, když během řízení někomu píšete. Nedávný výzkum bohužel naznačil, že i vzhledem k těmto jasným závěrům, čtyři z pěti vysokoškoláků během řízení opravdu chatují.

A Honda není jediná z těch, kteří se snaží přesvědčit mladé lidi, že jejich pocit, že to zvládnou, je chybný. V této záležitosti jde totiž především o mladé lidi, kteří jsou zasaženi trendem dnešní doby – být vždy a všude online, tedy v kontaktu s ostatními.

Zdroj: Business Insider

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru