VIDEO: Herec, který hrál Borata, paroduje produkt od Applu

Sacha Baron Cohen, komik, který se proslavil vlastním filmem Borat, natočil nové zábavné video, kde paroduje produkt od Applu. Ve skutečnosti se jedná o trailer na jeho nový film Brothers Grimsby. Ve videu namísto iPhonu představuje své vlastní postavy. A koho konkrétně Cohen paroduje?

Sacha Baron Cohen opět baví svět. Vytvořil totiž parodii na produkty od Applu. Jen nepředstavoval iPhony, AppleWatch a další, ale své vlastní postavy. Pokud jste viděli video Apple Keynote (níže), jistě zde spatříte velkou podobnost.

Cohen ve videu s největší pravděpodobností parodoval Jonathana Ive, Senior Vice Presidenta produktového designu ve společnosti Apple. Dokonce je v některých částech natočen v místnosti s bílým pozadím, tak, jak většinou vystupuje právě Jonathan Ive.

zdroj/foto: techinsider

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru