Dnes vyšlo 15 článků

VIDEO: Herec, který hrál Borata, paroduje produkt od Applu

Sacha Baron Cohen, komik, který se proslavil vlastním filmem Borat, natočil nové zábavné video, kde paroduje produkt od Applu. Ve skutečnosti se jedná o trailer na jeho nový film Brothers Grimsby. Ve videu namísto iPhonu představuje své vlastní postavy. A koho konkrétně Cohen paroduje?

Sacha Baron Cohen opět baví svět. Vytvořil totiž parodii na produkty od Applu. Jen nepředstavoval iPhony, AppleWatch a další, ale své vlastní postavy. Pokud jste viděli video Apple Keynote (níže), jistě zde spatříte velkou podobnost.

Cohen ve videu s největší pravděpodobností parodoval Jonathana Ive, Senior Vice Presidenta produktového designu ve společnosti Apple. Dokonce je v některých částech natočen v místnosti s bílým pozadím, tak, jak většinou vystupuje právě Jonathan Ive.

zdroj/foto: techinsider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru